Buradasınız: Anasayfa » Türkçe Pop » TRT FM dinle

Senin şarkın mı çalıyor?

Sen Paylaş! Anlayan anlar...

TRT FM dinle

Tahammül bile edemiyorumOlsa da olur olmasa daArada bir dinlerimBeğenerek dinliyorumBenim Radyom! (1.573 oy, ortalama: 4,38)
TRT FM Dinle ; Yayın kalitesi olarak esas amaç olarak, dinleyicilerine en kaliteli yayın ve içeriği sağlamak olan TRT FM, misyonunu fazlasıyla yerine getirmektedir. Şu anda en eski radyo durumundaki TRT Radyonun FM uzantısıdır.

Uzman.org farkı ve kalitesi ile şu anda canlı olarak TRT Fm dinlemektesiniz. Devletin Radyosu…!!! Bizim farkımızla 7/24 Canlı Radyo Dinle

TRT FM Dinle | Yayın İlkeleri

 • Radyoda ve radyo sayfalarında yapılan her türlü: paylaşımlardan, yayımlanan yazı ve makalelerden, radyoda yapılan yayınlardan, herkes yasalara karşı kişisel olarak kendisi sorumludur. Radyo yönetimi ve sayfa sahipleri bunlardan sorumlu tutulamaz.
 • Rakiplerine karşı, etik kurallarına uygun davranışlar sergilemek.
 • Medyada popüler olma şansına sahip olamamış amatör, profesyonel, yeni, eski, kaliteli grupları, şarkıcıları, müzisyenleri, sanatçıları destekler. Onları karşılıksız olarak yayınlarına alır, eserlerini yayımlar ve paylaşır. Röportajlar yapar ve tanıtımlarına katkıda bulunur.
 • Her türlü ayrımcılığa karşıdır. Hiçbir şekilde din, dil, ırk, renk, biçim, millet, sınıf, kültür, cinsiyet ayrımı yapmaz. DJ ler, bunu teşvik eden, destekleyen, öven, bir başka kültürü dini dili ırkı milleti cinsiyeti aşağılayan küçümseyen lanetleyen yayınlar yapamaz. Radyo sayfalarında bu türden paylaşımların yapılması kesinlikle yasaktır.
 • DJ lik yapmak isteyen herkes radyo yayın ilkelerine ve yöneticilerin talimatlarına, koordinasyonuna uymak koşuluyla ve radyo yöneticilerinin onayı ile yayın yapabilirler. Her tecrübeli DJ’in, yeni DJ’e yardım etmesi esastır. Yardımlaşma ve bildiğini saklamama ve paylaşma, amatör ruhun, insan olmanın, kollektif çalışmanın vazgeçilmez öğesidir.
 • Haber merkezi aracılığı ile son gelişmeleri dinleyicileri ile paylaşmak.
 • Etkin bir teknik sistem ile, frekans ve yayında oluşabilecek tüm sorunları anında çözüp, hatasız bir sunum imkanı sağlamak
 • Her türlü ayrımcılığa karşıdır. Hiçbir şekilde din, dil, ırk, renk, biçim, millet, sınıf, kültür, cinsiyet ayrımı yapmaz. DJ ler, bunu teşvik eden, destekleyen, öven, bir başka kültürü dini dili ırkı milleti cinsiyeti aşağılayan küçümseyen lanetleyen yayınlar yapamaz. Radyo sayfalarında bu türden paylaşımların yapılması kesinlikle yasaktır.
 • Yayın Akışını, programcılarının deneyimlerini vb.. bilgileri paylaştıkları bir internet sitesine sahip olmak.
 • Online dünyadan kullanıcılarına ulaşmak adına, etkin bir alt yapıya sahip olmak
 • Bir DJ en çok haftada iki gün yayın alabilir.
 • Koşullar ne olursa olsun, DJ admini veya yöneticilere haber verilmeden yayın alınamaz.
 • Konularında uzman konuklara yer vererek dinleyici, ilgili konularda en derinlemesine bilgilendirmek.
 • Yayın akışı, dinleyicilerimize bir sözdür. Akıştaki bir değişiklikten sonra, mümkün olan en kısa zamanda ilan edilmiş yayın akışına dönmek esastır. Yayın akışında kalıcı değişiklik, ancak ulusal düzeyde (ya da tüm dünyayı etkileyen uluslararası boyutta) bir doğal felaket, ulusal bir liderin ölümü, savaş gibi olağanüstü durumlarda, düşünülebilir.
 • Terörün her türüne karşıdır. Terörü destekleyecek, motive edecek, kışkırtacak, övücü, teşvik edici, yüceltici yayın, paylaşım yapmaz. Her fırsatta, din, devlet terörü de dahil olmak üzere her türlü terörü lanetler.
 • Dinleyici odaklı onlardan gelen istek ve taleplere uygun gerekli düzeltmeleri yapmak.
 • Kendisine verilen yayın kuşağında yayın alamayacak DJ önceden DJ admini veya yöneticileri haberdar etmek zorundadır.
 • Kişi haklarına ve kişilerin özel yaşamlarına saygılıdır. Özel hayatları deşifre etmez, insanlar arasındaki ilişkiler, çekişmeler, husumetler, konumuz dışıdır, kişilere hakaret aşağılama, yargılama, kategorize etme, sınıflandırma içeren yayınlar ve paylaşımlar yapmaz, yaptırmaz, Kişilerin özel hayatına saygılıdır, karışmaz. Kişiye özel (Sevgiliye, eşe, dosta, arkadaşa, aileye yönelik) yayın yapmaz,
TRT FM Resmi Sitesi

4 yorum

 1. balıkesir bigadiç cekirdekli köyü için bir şarkı çalabilirmisiniz..

 2. merhaba,
  lütfen mustafa ceceliden hastalıkta sağlıktayı çalarmısınızzz benden biricik aşkımaa gelsin iyi yayınlar iyi gecelerr :)

 3. bahtiyar andaç

  bn yozgat boğazlıyan yamaçlı kasabsından yayınızı devanlı dinliyorum buyuk keyf alıyorum bütün sütci arkadaşlarve marketcilere atiyeden bi muzik istiyorum çarsan nz sevinirim

 4. lütfennn yozgat çayıralandaki halitimi çok sevdiğimi söyleyinn şimdi siizi sinliyo odaa biz iki imkansız aşığızzz lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :(

Tecrübeni Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Doldurulması gerekli olan alanlar işaretlenmiştir. *

*


× 4 = dört

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>